Browning X-bolt Pro 6.5cr Gry Mb 22″ #
$2,029.99
1 in stock
Description
- X-bolt pro 6.5cr gry mb 22″#.
- Carbon fiber | recoil hawg.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$2,029.99
1 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 in |
| Barrel | 22" |
| Brand | |
| Caliber | 6.5, Creedmoor |
| Capacity | +, 1, 4 |
| Finish | Carbon, Cerakote, Elite, Gray |
| MPN | 035542282 |
| Sights | None |
| StockFrameGrips | Carbon, Fiber, Finish, Natural, Stock, Synthetic |
| UPC | 023614850007 |

Reviews
There are no reviews yet.