Browning Maxus Ii Hunter 12-28 3″ Wlnt#
$1,499.99
1 in stock
Description
- Maxus ii hunter 12/28 3″ wlnt#.
- Dsc2 invector plus flush choke.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$1,499.99
1 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.00 in |
| Barrel | 28" |
| Brand | |
| Caliber | 12, Gauge |
| Capacity | 4 |
| Finish | Blued, Matte |
| MPN | 011735304 |
| Receiver | Anodized, Blued, Finish, Matte |
| Sights | Fiber-Optic, FS/, Ivory, Mid-Bead |
| StockFrameGrips | Satin, Stock, Turkish, Walnut, Wood |
| UPC | 023614744061 |

Reviews
There are no reviews yet.