Browning Maxus Ii Ww Vtan 12-26 3.5″ #
$1,949.99
1 in stock
Description
- Maxus ii ww vtan 12/26 3.5″#.
- 3 invector plus choke tubes.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$1,949.99
1 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 47.00 in |
| Barrel | 26" |
| Brand | |
| Caliber | 12, Gauge |
| Capacity | 4 |
| Finish | Bronze, Burnt, Cerakote |
| MPN | 011739205 |
| Receiver | Bronze, Burnt, Camo, Cerakote |
| Sights | Fiber, Front/Ivory, Mid, Optic |
| StockFrameGrips | Browning, Camo, Stock, Tan, Vintage |
| UPC | 023614997542 |

Reviews
There are no reviews yet.