Browning Buckmark Practical Urx Fbr Op#
$479.99
4 in stock
Description
- Buckmark practical urx fbr op#.
- Fiber optic front sight.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$479.99
4 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.50 in |
| Barrel | 5.5" |
| Brand | |
| Caliber | 22, LR |
| Capacity | 10 |
| Finish | Gray, Matte |
| MPN | 051448490 |
| Sights | |, Front, Pro-Target, Rear, TruGlo |
| StockFrameGrips | Alloy, Black, Frame, RX, Ultragrip |
| UPC | 023614259541 |

Reviews
There are no reviews yet.