Browning Buckmark + Vision Amer 5.9″ #
$729.99
4 in stock
Description
- Buckmark + vision amer 5.9″#.
- Suppressor ready | threaded.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$729.99
4 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.90 in |
| Barrel | 5.9" |
| Brand | |
| Caliber | 22, LR |
| Capacity | +, 1, 10 |
| Finish | Anodized, Blue |
| Magazine | 10, 2, rd. |
| MPN | 051572490 |
| Sights | FS:FiberOptic/RS:WhiteOutline |
| StockFrameGrips | Alloy, Black, Frame, Over-Molded, Rubber, UFX |
| UPC | 023614850908 |

Reviews
There are no reviews yet.