Browning Cynergy Ww Rtm7 12-26 3.5″ #
$2,249.99
3 in stock
Description
- Cynergy ww rtm7 12/26 3.5″#.
- Wicked wing realtree max-7.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$2,249.99
3 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.00 in |
| Barrel | 26" |
| Brand | |
| Caliber | 12, Gauge |
| Capacity | 2 |
| Finish | Bronze, Burnt, Cerakote |
| MPN | 018729205 |
| Sights | &, Bead, Front, Ivory, Mid, Sights |
| StockFrameGrips | Camo, Max-7, Realtree, Stock |
| UPC | 023614853350 |

Reviews
There are no reviews yet.