Browning Buckmark Med 22lr Rswd Rds #
$829.99
3 in stock
Description
- Buckmark med 22lr rswd rds#.
- Vortex crossfire red dot sight.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$829.99
3 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.50 in |
| Barrel | 5.5" |
| Brand | |
| Caliber | 22, LR |
| Capacity | +, 1, 10 |
| Finish | Barrel, Black, Frame, Stainless |
| Magazine | 1, 10, rd. |
| MPN | 051581490 |
| Sights | Black, Fiber, Front, Optic, Rear |
| StockFrameGrips | Alloy, Check/Engraved, Frame, Rosewood, Super |
| UPC | 023614853947 |

Reviews
There are no reviews yet.