Charles Daly 500 Sxs Field 20 Gauge 26″ 3″
$786.60
1 in stock
SKU: LPCD930.340
Categories: Double Barrel Shotguns, Firearms, Shotguns
Description
- 500 sxs field 20/26 bl/wd 3″.
- 930.340 | engraved receiver.
- Caliber: 20 Gauge
- Barrel: 26″
- Capacity: 2
- Finish: Black Chrome Barrel
- Receiver: Engraved
- Sights: F: Bead
- StockFrameGrips: Wood Stock Checkered Walnut
Additional information
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.00 in |
| Barrel | 26" |
| Brand | |
| Caliber | 20, Gauge |
| Capacity | 2 |
| Finish | Barrel, Black, Chrome |
| MPN | 930.340 |
| Receiver | Engraved |
| Sights | Bead, F: |
| StockFrameGrips | Checkered, Stock, Walnut, Wood |
| UPC | 8053800946322 |
Be the first to review “Charles Daly 500 Sxs Field 20 Gauge 26″ 3″” Cancel reply





Reviews
There are no reviews yet.