Browning X-bolt Hc Lr Mcm Ovix 300prc
$2,249.99
2 in stock
Description
- X-bolt hc lr mcm ovix 300prc.
- Hells canyon lng rng mcmillan.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$2,249.99
2 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.75 in |
| Barrel | 26" |
| Brand | |
| Caliber | 300, PRC |
| Capacity | +, 1, 3 |
| Finish | Bronze, Cerakote, Smoked |
| Magazine | 1, 3, rd. |
| MPN | 035556297 |
| Receiver | Bronze, Cerakote, Smoked |
| Sights | None |
| StockFrameGrips | Camo, Game, McMillan, OVIX, Scout, Stock |
| UPC | 023614852650 |

Reviews
There are no reviews yet.