Browning X-bolt Hc Max Lr Ov 6.5wst 26″
$1,429.99
1 in stock
Description
- X-bolt hc max lr ov 6.5wst 26″.
- Ovix camo | threaded barrel.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$1,429.99
1 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.13 in |
| Barrel | 26" |
| Brand | |
| Caliber | 6.8, Western |
| Capacity | +, 1, 3 |
| Finish | Bronze, Cerakote, Smoked |
| Magazine | 1, 3, rd. |
| MPN | 035555299 |
| Receiver | Bronze, Cerakote, Smoked |
| Sights | No, Sights |
| StockFrameGrips | Camo, Composite, Max, OVIX, Stock, Synthetic |
| UPC | 023614852704 |

Reviews
There are no reviews yet.