Browning X-bolt Max Lr 6.8wst Adj 26″
$1,299.99
3 in stock
Description
- X-bolt max lr 6.8wst adj 26″.
- Fluted barrel | muzzle brake.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$1,299.99
3 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.13 in |
| Barrel | 26" |
| Brand | |
| Caliber | 6.8, Western |
| Capacity | +, 1, 4 |
| Finish | Stainless |
| MPN | 035438299 |
| Receiver | Blue, Matte, Steel |
| Sights | None |
| StockFrameGrips | Composite, Max, Stock, Synthetic |
| UPC | 023614851295 |

Reviews
There are no reviews yet.