Browning X-bolt Pro 300prc Gry Mb 26″ #
$2,049.99
1 in stock
Description
- X-bolt pro 300prc gry mb 26″#.
- Carbon fiber | recoil hawg.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$2,049.99
1 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.75 in |
| Barrel | 26" |
| Brand | |
| Caliber | 300, PRC |
| Capacity | +, 1, 3 |
| Finish | Carbon, Cerakote, Elite, Gray |
| MPN | 035542297 |
| Sights | None |
| StockFrameGrips | Carbon, Fiber, Finish, Natural, Stock, Synthetic |
| UPC | 023614850090 |

Reviews
There are no reviews yet.