Browning X-bolt Pro 6.5prc Gry Mb 24″ #
$2,049.99
2 in stock
Description
- X-bolt pro 6.5prc gry mb 24″#.
- Carbon fiber | recoil hawg.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$2,049.99
2 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.00 in |
| Barrel | 24" |
| Brand | |
| Caliber | 6.5, PRC |
| Capacity | +, 1, 3 |
| Finish | Carbon, Cerakote, Elite, Gray |
| MPN | 035542294 |
| Sights | None |
| StockFrameGrips | Carbon, Fiber, Finish, Natural, Stock, Synthetic |
| UPC | 023614850021 |

Reviews
There are no reviews yet.