Browning Xbolt Mntn Pro 6.5cr Tng 22″ #
$2,299.99
2 in stock
Description
- Xbolt mntn pro 6.5cr tng 22″#.
- Carbon fiber | muzzle brake.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$2,299.99
2 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 in |
| Barrel | 22" |
| Brand | |
| Caliber | 6.5, Creedmoor |
| Capacity | +, 1, 4 |
| Finish | Cerakote, Tungsten |
| MPN | 035540282 |
| Sights | None |
| StockFrameGrips | Accent, CF, Graphics, Stock, Synthetic, With |
| UPC | 023614849759 |

Reviews
There are no reviews yet.