Browning Xbolt Mntn Pro 6.5prc Tng 24″#
$2,329.99
1 in stock
Description
- Xbolt mntn pro 6.5prc tng 24″#.
- Carbon fiber | muzzle brake.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$2,329.99
1 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.00 in |
| Barrel | 24" |
| Brand | |
| Caliber | 6.5, PRC |
| Capacity | +, 1, 3 |
| Finish | Cerakote, Tungsten |
| MPN | 035540294 |
| Sights | None |
| StockFrameGrips | Accent, CF, Graphics, Stock, Synthetic, With |
| UPC | 023614849773 |

Reviews
There are no reviews yet.