Browning Xbolt Speed Ovix 6.5cr Tb
$1,199.99
1 in stock
Description
- Xbolt speed ovix 6.5cr tb.
- Ovix camo | muzzle brake.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$1,199.99
1 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 in |
| Barrel | 22" |
| Brand | |
| Caliber | 6.5, Creedmoor |
| Capacity | +, 1, 4 |
| Finish | Bronze, Cerakote, Smoked |
| Magazine | 1, 4, rd. |
| MPN | 035558282 |
| Receiver | Bronze, Cerakote, Smoked |
| Sights | No, Sights |
| StockFrameGrips | Camo, Composit, OVIX, Stock |
| UPC | 023614852797 |

Reviews
There are no reviews yet.