Browning Maxus Ii Ww Mobl 12-28 3.5″ #
$1,949.99
17 in stock
Description
- Maxus ii ww mobl 12/28 3.5″#.
- 3 invector plus choke tubes.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$1,949.99
17 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.00 in |
| Barrel | 28" |
| Brand | |
| Caliber | 12, Gauge |
| Capacity | 4 |
| Finish | Bronze, Burnt, Cerakote |
| MPN | 011706204 |
| Receiver | Bronze, Burnt, Camo, Cerakote |
| Sights | Fiber, Front/Ivory, Mid, Optic |
| StockFrameGrips | Bottomland, Camo, Mossy, Oak, Stock |
| UPC | 023614997573 |

Reviews
There are no reviews yet.