Browning Silver Field Max-7 12-26 3.5″#
$1,282.49
2 in stock
Description
- Silver field max-7 12/26 3.5″#.
- Realtree max-7.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$1,282.49
2 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 47.00 in |
| Barrel | 26" |
| Brand | |
| Caliber | 12, Gauge |
| Capacity | 4 |
| Finish | Black, Matte |
| MPN | 011435205 |
| Receiver | Gray/Black, Two-Tone |
| Sights | Bead, Brass |
| StockFrameGrips | Camo, Max-7, Realtree, Stock |
| UPC | 023614853329 |

Reviews
There are no reviews yet.