EEA Corp Akkar 536 Sxs 410-26 Wd-ni
$929.00
4 in stock
SKU: LPEU111346
Categories: Double Barrel Shotguns, Firearms, Shotguns
Description
- Akkar 536 sxs 410/26 wd/ni.
- Caliber: 410 Bore
- Barrel: 26″
- Capacity: 2
- Finish: Gloss Blued
- Receiver: Nickel
- Sights: Front Bead
- StockFrameGrips: Wood Stock Standard Walnut
Additional information
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45.00 in |
| Barrel | 26" |
| Brand | |
| Caliber | 410, Bore |
| Capacity | 2 |
| Finish | Blued, Gloss |
| MPN | 111346 |
| Receiver | Nickel |
| Sights | Bead, Front |
| StockFrameGrips | Standard, Stock, Walnut, Wood |
| UPC | 741566904516 |
Be the first to review “EEA Corp Akkar 536 Sxs 410-26 Wd-ni” Cancel reply






Reviews
There are no reviews yet.