Browning 1911-22 Blk Lbl Cmp 22lr Rail
$699.99
2 in stock
Description
- 1911-22 blk lbl cmp 22lr rail.
- Compact | 10+1 | blk lam grips.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$699.99
2 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.50 in |
| Barrel | 3, 5/8" |
| Brand | |
| Caliber | 22, LR |
| Capacity | 10+1 |
| Finish | Black, Matte |
| Magazine | 1, 10, rd. |
| MPN | 051817490 |
| Sights | Fixed |
| StockFrameGrips | Black, Frame, Laminate, Panels, Polymer, Stippled |
| UPC | 023614042419 |

Reviews
There are no reviews yet.