SIG SAUER P226 Mk25 Nsf 9mm Nitron 15+1
$1,199.99
67 in stock
Description
- P226 mk25 nsf 9mm nitron 15+1.
- Mk-25-nsf | 2 mags | siglite.
This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
$1,199.99
67 in stock
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.70 in |
| Barrel | 4.4" |
| Brand | |
| Caliber | 9mm |
| Capacity | +, 1, 15 |
| Finish | Nitron |
| Magazine | 15, 2, rd. |
| MPN | MK-25-NSF |
| Sights | SIGLITE |
| StockFrameGrips | Alloy, Black, Frame, Polymer |
| UPC | 798681607945 |

Reviews
There are no reviews yet.